Salon jääkiekkoerotuomarit

Seuraavat tuomarinimeämiset

Näytä tuomari:
la 24.2.2024 klo 15.30 Kiekkohait Akatemia - PKS Viihde IV-DIVISIOONA LOHKO 3
Tuomarit: Puhakka Pasi, Jaatinen Jenni
Toimitsijat: Virtanen Juha, Lehtinen Marko, Ojanperä Asmo, Rinne Ari, Andsten Kaija
la 24.2.2024 klo 18.00 Kiekkohait - Chiefs II-DIVISIOONA LOHKO 6
Tuomarit: Jalo Marko, Leppä Jyrki
Toimitsijat: Sorvari Harri, Virtanen Juha, Lehtinen Marko, Ojanperä Asmo, Rinne Ari
su 25.2.2024 klo 15.30 Kiekkohait - Pelicans Turkoosi U15 AA JATKOSARJA LOHKO 2
Tuomarit: Litz Tommi, Lehtonen Miika
su 25.2.2024 klo 18.00 Salo HT - HIFK Ch NAISTEN SUOMISARJA LOHKO 1
Tuomarit: Juhola Jere, Aaltonen Jussi
Toimitsijat: Jokela Rasmus, Ojanperä Asmo, Rinne Ari, Lehtinen Marko
ma 26.2.2024 klo 18.00 El Pantera - Drivers HARRASTE
Tuomarit: Manninen Marko, Puhakka Pasi
ma 26.2.2024 klo 19.00 Sexriverhockey - Las Vegas Jätskit HARRASTE
Tuomarit: Manninen Marko, Puhakka Pasi
ma 26.2.2024 klo 20.00 Relax - Salo HT Senators HARRASTE
Tuomarit: Manninen Marko, Puhakka Pasi
to 29.2.2024 klo 19.30 Kiekkohait Mustat - TarU Blue U14 AA JATKOSARJA LOHKO 6
Tuomarit: Litz Tommi, Hulden Kalle
la 2.3.2024 klo 12.45 Kiekkohait Valkoiset - TuTo Ak U14 A JATKOSARJA LOHKO 3
Tuomarit: Manninen Marko, Aho Eppu
su 3.3.2024 klo 14.00 Kiekkohait Mustat - Ässät Udet U14 AA JATKOSARJA LOHKO 6
Tuomarit: Mäki Esko, Litz Tommi
su 3.3.2024 klo 15.30 Kiekkohait Musta - Parsport Red U13 AA JATKOSARJA LOHKO 6
Tuomarit: Aho Eppu, Litz Tommi
su 3.3.2024 klo 17.00 Kiekkohait Mustat - VG-62 Black U12 LOHKO 6a
Tuomarit: Rytkönen Juuso, Tuominen Marko
ma 4.3.2024 klo 18.00 Relax - HC Lounea HARRASTE
Tuomarit: Aaltonen Jussi, Hulden Kalle
ma 4.3.2024 klo 19.00 Sexriverhockey - SKA HARRASTE
Tuomarit: Aaltonen Jussi, Hulden Kalle
ma 4.3.2024 klo 20.00 FD-04 - Drivers HARRASTE
Tuomarit: Aaltonen Jussi, Hulden Kalle
ke 6.3.2024 klo 19.15 Kiekkohait Valkoiset - FoPS valkoinen U14 A JATKOSARJA LOHKO 3
Tuomarit: Litz Tommi, Jaatinen Jenni
pe 8.3.2024 klo 19.30 Salo HT - K-Espoo Ch NAISTEN SUOMISARJA LOHKO 1
Tuomarit: Puhakka Pasi, Jaatinen Jenni
ma 11.3.2024 klo 18.00 El Pantera - Relax HARRASTE
ma 11.3.2024 klo 19.00 Drivers - Las Vegas Jätskit HARRASTE
ma 11.3.2024 klo 20.00 Salo HT Senators - Sexriverhockey HARRASTE
la 16.3.2024 klo 13.15 Kiekkohait - KJK Blue U15 AA JATKOSARJA LOHKO 2
la 16.3.2024 klo 15.30 Kiekkohait Mustat - TuTo White U14 AA JATKOSARJA LOHKO 6
la 16.3.2024 klo 17.00 Kiekkohait Sininen - SoPa Musta U12 LOHKO 6c
su 17.3.2024 klo 14.00 Kiekkohait Musta - Lukko Capitals U13 AA JATKOSARJA LOHKO 6
su 17.3.2024 klo 15.30 Kiekkohait Valkoiset - RNK Taito U14 A JATKOSARJA LOHKO 3
su 17.3.2024 klo 17.00 Kiekkohait Musta - Ässät Vegas U12 LOHKO 6a pienpeli
su 17.3.2024 klo 18.30 Kiekkohait Valkoinen - TarU Blue U12 LOHKO 6b
ma 18.3.2024 klo 18.00 FD-04 - HC Lounea HARRASTE
ma 18.3.2024 klo 19.00 Relax - SKA HARRASTE
ma 18.3.2024 klo 20.00 Sexriverhockey - Drivers HARRASTE
pe 22.3.2024 klo 18.30 Kiekkohait Musta - Lukko Bruins U12 LOHKO 6a
la 23.3.2024 HARRASTE - TURNAUS HARRASTE TURNAUS
Ottelun alkamisaika vielä avoin.
su 24.3.2024 klo 14.00 Kiekkohait Sininen - TarU White U12 LOHKO 6c pienpeli
su 24.3.2024 klo 15.30 Kiekkohait Mustat - Lukko Rangers U14 AA JATKOSARJA LOHKO 6
ma 25.3.2024 klo 18.00 Relax - Las Vegas Jätskit HARRASTE
ma 25.3.2024 klo 19.00 El Pantera - Salo HT Senators HARRASTE
ma 25.3.2024 klo 20.00 FD-04 - Sexriverhockey HARRASTE
ma 8.4.2024 klo 18.00 HC Lounea - Salo HT Senators HARRASTE
ma 8.4.2024 klo 19.00 SKA - Las Vegas Jätskit HARRASTE